Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook


nowe domy radzymin


Segmenty w Radzyminie

Duże zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego przekłada się na wzrost liczby nowych nieruchomości. W samej Warszawie i okolicach jest ich mnóstwo, dlatego kupujący mają niełatwe zadanie. Często ich wybór finalnie pada na nowe domy. Radzymin to jedna z miejscowości, które kuszą dużym wyborem nowoczesnych nieruchomości. Inwestycją, która przykuwa uwagę na tym terenie jest Osiedle „Pod Dębami”.

Charakterystyka inwestycji

Osiedle „Pod Dębami” to 20 nowoczesnych segmentów w Radzyminie. Obiekty znajdują się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji — od centrum miejscowości dzieli je zaledwie kilka minut drogi. Stosunkowo niewielka jest też odległość od Warszawy. Pokonując odcinek trasy liczący około 25 kilometrów można znaleźć się w samym centrum stolicy. Oznacza to, że każdy kto chce mieszkać w cichej okolicy, a jednocześnie nadal dojeżdżać do pracy w biurowcu na Mokotowie, Woli czy Pradze może to robić bez przeszkód.

Otoczenie osiedla jest kameralne i ciche. Zaletą samej nieruchomości jest jej nowoczesny wygląd, który jest efektem nie tylko ciekawego projektu architektonicznego, ale też zastosowania zaawansowanych technologicznie materiałów oraz rozwiązań. Bryły budynków są proste i minimalistyczne, elewacje, podobnie jak stolarka okienna i drzwiowa utrzymane w stonowane kolorystyce. Harmonizują ona z otoczeniem, wprowadza w nim ład oraz harmonię.

Do wyboru pozostają tutaj piętrowe segmenty o metrażu wynoszącym 89,22 oraz 126,32 metry kwadratowe. Cena zależy oczywiście od wybranego wariantu, a także od tego, czy jest to segment narożny czy środkowy. Nowe domy mają również przynależne do posesji miejsca parkingowe.

Dlaczego warto kupić nowe domy w Radzyminie?

Inwestycje, które powstają w Radzyminie — nowe domy, segmenty, mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Ich największymi atutami są:

  • konkurencyjne ceny, które w porównaniu do Warszawy są nawet o kilka tysięcy niższe w przeliczeniu na metr kwadratowy,
  • dostępność terenów zielonych i rekreacyjnych w pobliżu (w Zalew Zegrzyński),
  • rozbudowana oferta edukacyjna,
  • dostępność opieki medycznej, przychodni i poradni,
  • organizacja wydarzeń kulturalnych i sportowych,
  • dobrze rozwinięta komunikacja zbiorowa (w tym wiele połączeń z Warszawą).

Jeżeli interesują Cię segmenty w Radzyminie, nasza agencja nieruchomości prezentuje atrakcyjną inwestycję, jaką jest nowoczesne osiedle „Pod Dębami”. Sprawdź dostępne domy i spiesz się z ich rezerwacją!

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2021 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe”, a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się, wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Biura Sprzedaży (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Live Planning Anna Walczuk z siedzibą w Kopernika 45 05-091 Ząbki.