Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook


owe mieszkania bezczynszowe, nowe segmenty, nowe domy - Marki


Nowe mieszkania i segmenty w Markach

Zmęczeni szumem wielkiego miasta Warszawiacy coraz chętniej szukają nowych mieszkań poza granicami stolicy. W niewielkiej odległości od centrum znajdują się modne Marki — miejscowość, w której prężnie działają deweloperzy. Również tutaj znajdziesz nowoczesne nieruchomości na sprzedaż, które, podobnie jak mieszkania w Ząbkach czy Radzyminie są znacznie tańsze niż te, znajdujące się w Warszawie. Co jeszcze wyróżnia tę lokalizację?

Zalety mieszkania w Markach

W Markach mieszka obecnie około 30 tysięcy osób. W przeciwieństwie do wielu innych małych miejscowości, tutaj osiedla nie wyludniają się, lecz zyskują nowych lokatorów. Z każdym rokiem przybywa również nowych inwestycji mieszkaniowych – domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, segmentów z mieszkaniami bezczynszowymi oraz kameralnych apartamentowców. Dlaczego tak się dzieje? Podwarszawskie miasteczko ma bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości — inwestują tu deweloperzy i rynek pierwotny prężnie się rozwija. Przy tym ceny nowych mieszkań i segmentów w Markach pozostają zdecydowanie niższe niż w stolicy. Nowe domy oraz segmenty w Markach oferują wysoki standard wykończenia, co przekłada się na komfort mieszkania za naprawdę nieduże pieniądze. Dlaczego warto rozważyć tę lokalizację?

  • dostęp do rozbudowanej strefy rekreacji i terenów zielonych — Jeziora Czarnego, Parku Miejskiego, Lasów Drewnickich,
  • niewielka odległość od Warszawy — zarówno 10-kilometrowy odcinek dzieli Marki od granic stolicy. Dojazd możliwy jest środkami komunikacji zbiorowej lub samochodem. Ze względu na obwodnicę czas dotarcia do pracy czy szkoły jest ekspresowy,
  • brak problemów z dostępnością miejsc parkingowych,
  • dobrze rozwinięta komunikacja zbiorowa oraz infrastruktura miejska — placówki edukacyjne, sklepy, ośrodki zdrowia.

Wszyscy, którzy zdecydują się zamieszkać w Markach mają do wyboru wiele nieruchomości z rynku pierwotnego. Powstają one z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi. Ich zaletą jest przede wszystkim niska cena, dogodna lokalizacja oraz dostępność różnych metrażów. Wybierając nowe domy w Markach i segmenty możemy cieszyć się urokami życia na spokojnym i zielonym przedmieściu, jednocześnie nie rezygnując z udogodnień oferowanych przez dobrze rozwinięte miasto. Na szczególną uwagę przyszłych mieszkańców zasługują mieszkania bezczynszowe. Mieszkania bezczynszowe w Markach oferują wysoki komfort przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów utrzymania nieruchomości do absolutnego minimum. Można je znaleźć w nowoczesnych segmentach oraz ofercie domów szeregowych, a więc tam gdzie inwestycja pozbawiona jest części wspólnych, których sprzątanie i pielęgnacja obciążałaby kieszeń lokatorów. Doskonałą alternatywą dla osób mażących o własnym domu z niewielkim ogródkiem są nowe segmenty w Markach. Przynależące do nich ogródki oferują wystarczająco miejsca, aby cieszyć się wolnymi chwilami na własnym tarasie, a jednocześnie nie tracić czasu na wykonywanie prac porządkowych w ogrodzie.

Segmenty i mieszkania Marki — nasza oferta

W naszej bazie ofert zgromadziliśmy nieruchomości z rynku pierwotnego, w tym wygodne segmenty i nowe mieszkania oraz mieszkania bezczynszowe o wysokim standardzie. A tych w Markach jest naprawdę sporo. Pomimo dużej dostępności lokali, te najlepsze cieszą się dużym zainteresowaniem i szybko są rezerwowane. Dotyczy to zarówno segmentów, jak i zabudowy szeregowej oraz mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w kameralnych budynkach lokatorskich. Równie szybko z rynku znikają nowe domy wolnostojące w Markach. Aby nie stracić okazji na zamieszkanie w wymarzonym domu lub mieszkaniu, warto na bieżąco śledzić nasze oferty. Jesteśmy pewni, że wśród nich znajdziesz idealne lokum dla siebie i swoich bliskich. Pomożemy Ci nie tylko w przeglądaniu ofert od deweloperów, ale też w załatwianiu formalności oraz ubieganiu się o kredyt hipoteczny. Przy okazji odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące ofert poszczególnych deweloperów.

Znajdziesz nas w okolicy - Oferujemy również nowe mieszkania w Radzyminie.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2021 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe”, a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się, wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Biura Sprzedaży (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Live Planning Anna Walczuk z siedzibą w Kopernika 45 05-091 Ząbki.