Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook


nowe mieszkania marki


Segmenty w Markach

Zmęczeni szumem wielkiego miasta Warszawiacy coraz chętniej szukają nowych mieszkań poza granicami stolicy. W niewielkiej odległości od centrum znajdują się modne Marki — miejscowość, w której prężnie działają deweloperzy. Również tutaj znajdziesz nowoczesne nieruchomości na sprzedaż, które, podobnie jak mieszkania w Ząbkach czy Radzyminie są znacznie tańsze niż te, znajdujące się w Warszawie. Co jeszcze wyróżnia tę lokalizację?

Zalety mieszkania w Markach

W Markach mieszka obecnie około 30 tysięcy osób. W przeciwieństwie do wielu innych małych miejscowości, tutaj osiedla nie wyludniają się, lecz zyskują nowych lokatorów. Dlaczego tak się dzieje? Podwarszawskie miasteczko ma bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości — inwestują tu deweloperzy i rynek pierwotny prężnie się rozwija. Przy tym ceny nowych mieszkań i segmentów w Markach pozostają zdecydowanie niższe niż w stolicy. Dlaczego warto rozważyć tę lokalizację?

  • dostęp do rozbudowanej strefy rekreacji i terenów zielonych — Jeziora Czarnego, Parku Miejskiego, Lasów Drewnickich,
  • niewielka odległość od Warszawy — zarówno 10-kilometrowy odcinek dzieli Marki od granic stolicy. Dojazd możliwy jest środkami komunikacji zbiorowej lub samochodem. Ze względu na obwodnicę czas dotarcia do pracy czy szkoły jest ekspresowy,
  • brak problemów z dostępnością miejsc parkingowych,
  • dobrze rozwinięta komunikacja zbiorowa oraz infrastruktura miejska — placówki edukacyjne, sklepy, ośrodki zdrowia.

Wszyscy, którzy zdecydują się zamieszkać w Markach mają do wyboru wiele nieruchomości z rynku pierwotnego. Powstają one z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, zgodnie z aktualnymi trendami architektonicznymi. Ich zaletą jest przede wszystkim niska cena, dogodna lokalizacja oraz dostępność różnych metrażów.

Segmenty i mieszkania — nasza oferta

W naszej bazie ofert zgromadziliśmy nieruchomości z rynku pierwotnego, w tym wygodne segmenty i nowe mieszkania. A tych w Markach jest naprawdę sporo. Pomimo dużej dostępności lokali, te najlepsze cieszą się dużym zainteresowaniem i szybko są rezerwowane. Aby nie stracić okazji na zamieszkanie w wymarzonym domu, warto na bieżąco śledzić nasze oferty. Jesteśmy pewni, że wśród nich znajdziesz idealne lokum dla siebie i swoich bliskich. Pomożemy Ci nie tylko w przeglądaniu ofert od deweloperów, ale też w załatwianiu formalności oraz ubieganiu się o kredyt hipoteczny.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U 14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2020 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon