Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook


nowe mieszkania ząbki


Nowe mieszkania w Ząbkach

Przeglądając oferty naszej agencji nieruchomości na pewno zauważysz, że wiele z nich dotyczy domów i mieszkań w Ząbkach. To nie przypadek! Ta podwarszawska miejscowość cieszy się ogromnym zainteresowaniem deweloperów, ale też kupujących. Dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji o obejrzeniu, a nawet zarezerwowaniu wybranego segmentu lub nowego mieszkania o podwyższonym standardzie. Obiekty leżące na tym terenie wyprzedają się bardzo szybko, pozostawiając niezdecydowanym gorycz i rozczarowanie związane z niespełnionym marzeniem. Na szczęście Ty nie musisz dołączyć do ich grona. Dzięki pomocy naszych ekspertów i stale aktualizowanej bazie ofert możesz na bieżąco śledzić nowe propozycje mieszkań w Ząbkach. Wierzymy, że wśród nich czeka Twój przyszły dom!

Dlaczego warto kupić mieszkania w Ząbkach?

Zastanawiasz się nad wyborem lokalizacji, w której kupisz mieszkanie? Segment? A może nowy dom? W Ząbkach żyje się naprawdę komfortowo, co potwierdzają Warszawiacy, którzy zamienili szum i hałas dużego miasta na spokój kameralnego osiedla na przedmieściach, jednocześnie nie rezygnując z żadnych atrakcji i możliwości oferowanych przez wielką metropolię. Dlaczego na przedmieściach? Bo właśnie mianem przedmieść można określić Ząbki znajdujące się w odległości zaledwie 12 km od stolicy i zapewniające doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie miasta.

Jakie są zalety zakupu domu lub segmentu właśnie w tej części województwa mazowieckiego? To przede wszystkim:

  • niższa nawet o kilka tysięcy złotych cena za metr kwadratowy mieszkania, w porównaniu do cen ze Śródmieścia, Mokotowa czy Woli,
  • doskonała komunikacja z centrum, zarówno jeśli podróżujesz autem (obwodnicą S7), jak również wtedy, gdy korzystasz z komunikacji miejskiej (autobusów ZTM, PKP),
  • kameralna atmosfera — w Ząbkach mieszka około 32 tysięcy osób,
  • dobrze rozwinięta infrastruktura — funkcjonują tu sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki,
  • dostępność terenów zielonych i rekreacyjnych — basen, ośrodek sportowy, klub piłkarski,
  • wydarzenia kulturalne, imprezy sportowe i muzyczne.

Segmenty, nowe mieszkania: Jak wygląda oferta mieszkaniowa w Ząbkach?

Ząbki dają możliwość wyboru spośród szerokiej i bardzo zróżnicowanej oferty rynku pierwotnego i wtórnego. Znajdziemy tutaj zarówno niewielkie mieszkania na dobry start, jak i komfortowe nieruchomości dla całej rodziny. Spokojna i cicha okolica to także doskonały wybór miejsca zamieszkania na emeryturze.

Lokale mieszkalne w Ząbkach to nie tylko nowoczesne segmenty, ale również mieszkania o podwyższonym standardzie zlokalizowane na kameralnych osiedlach wielorodzinnych. Tutaj każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Nic dziwnego, że powstające na tym terenie apartamenty, domy i segmenty cieszą się tak dużym zainteresowaniem kupujących. Są wśród nich single, pary, rodziny z dziećmi, a także osoby starsze. Każdy, kto zdecyduje się kupić mieszkanie w Ząbkach może liczyć na to, że stanie się właścicielem atrakcyjnej nieruchomości, której wartość po latach wzrośnie. Niektóre z nich są ulokowane na osiedlach zamkniętych, a nawet strzeżonych, inne oferują dostęp do miejsc parkingowych, rozległych tarasów czy ogródków. W Ząbkach z łatwością znajdziemy nieruchomości o najbardziej optymalnej ekspozycji względem stron świata. Dla miłośników wstawania wraz z pierwszymi promieniami słońca będzie to segment lub mieszkanie z sypialnią usytułowaną od strony wschodniej. Dla osób pracujących w domu będzie to lokal z biurem o ekspozycji południowo-wschodniej. Dla rodzin, które uwielbiają wspólne spędzanie czasu w dużych i otwartych przestrzeniach będzie to segment lub apartament z salonem, którego okna wychodzą na stronę południową. Salon będzie dobrze doświetlony od późnego rana do wczesnego popołudnia.

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości w Ząbkach? Nie wiesz, gdzie szukać sprawdzonych ofert? Zależy Ci na bezproblemowym dopełnieniu wszystkich formalności? Śledzimy najlepsze oferty dla Ciebie, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej przypadnie do gustu Tobie i Twoim bliskim. Pomagamy w pozyskaniu finansowania zewnętrznego i dopełnieniu wszelkich formalności wymaganych przez banki. Pozostajemy do dyspozycji w razie pytań lub wątpliwości. Zapraszamy!

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2021 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe”, a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się, wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Biura Sprzedaży (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Live Planning Anna Walczuk z siedzibą w Kopernika 45 05-091 Ząbki.