Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook


nowe mieszkania ząbki


Nowe mieszkania w Ząbkach

Przeglądając oferty naszej agencji nieruchomości na pewno zauważysz, że wiele z nich dotyczy domów i mieszkań w Ząbkach. To nie przypadek! Ta podwarszawska miejscowość cieszy się ogromnym zainteresowaniem deweloperów, ale też kupujących. Dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji o obejrzeniu, a nawet zarezerwowaniu wybranego segmentu. Obiekty leżące na tym terenie wyprzedają się bardzo szybko, pozostawiając niezdecydowanym gorycz i rozczarowanie związane z niespełnionym marzeniem. Na szczęście Ty nie musisz dołączyć do ich grona. Dzięki pomocy naszych ekspertów i stale aktualizowanej bazie ofert możesz na bieżąco śledzić nowe propozycje mieszkań w Ząbkach. Wierzymy, że wśród nich czeka Twój przyszły dom!

Dlaczego warto kupić mieszkania w Ząbkach?

Zastanawiasz się nad wyborem lokalizacji, w której kupisz mieszkanie? W Ząbkach żyje się naprawdę komfortowo, co potwierdzają Warszawiacy, którzy zamienili szum i hałas dużego miasta na spokój kameralnego osiedla na przedmieściach. Bo właśnie mianem przedmieść można określić Ząbki znajdujące się w odległości zaledwie 12 km od stolicy.

Jakie są zalety zakupu domu lub segmentu właśnie w tej części województwa mazowieckiego? To przede wszystkim:

  • niższa nawet o kilka tysięcy złotych cena za metr kwadratowy mieszkania, w porównaniu do cen ze Śródmieścia, Mokotowa czy Woli,
  • doskonała komunikacja z centrum, zarówno jeśli podróżujesz autem (obwodnicą S7), jak również wtedy, gdy korzystasz z komunikacji miejskiej (autobusów ZTM, PKP),
  • kameralna atmosfera — w Ząbkach mieszka około 32 tysięcy osób,
  • dobrze rozwinięta infrastruktura — funkcjonują tu sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki,
  • dostępność terenów zielonych i rekreacyjnych — basen, ośrodek sportowy, klub piłkarski,
  • wydarzenia kulturalne, imprezy sportowe i muzyczne.

Tutaj każdy mieszkaniec znajdzie coś dla siebie. Nic dziwnego, że powstające na tym terenie apartamenty, domy i segmenty cieszą się tak dużym zainteresowaniem kupujących. Są wśród nich single, pary, rodziny z dziećmi, a także osoby starsze. Każdy, kto zdecyduje się kupić mieszkanie w Ząbkach może liczyć na to, że stanie się właścicielem atrakcyjnej nieruchomości, które wartość po latach wzrośnie. Niektóre z nich są ulokowane na osiedlach zamkniętych, a nawet strzeżonych, inne oferują dostęp do miejsc parkingowych, rozległych tarasów czy ogródków. Śledzimy najlepsze oferty dla Ciebie, abyś mógł wybrać tę, która najbardziej przypadnie do gustu Tobie i Twoim bliskim. Zapraszamy!

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U 14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2020 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon