Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo Facebook
BIURO SPRZEDAŻY działa na rynku nieruchomości od września 2014 roku. W swojej ofercie skupia tylko i wyłącznie inwestycje z rynku pierwotnego od sprawdzonych i pewnych deweloperów. Nad każdą inwestycją należącą do oferty BIURA SPRZEDAŻY i jej realizacją czuwamy od samego początku. Swoim zasięgiem obejmujemy inwestycje zlokalizowane na terenie powiatu wołomińskiego.

W zakresie świadczonych usług są również kredyty hipoteczne. Długoletnia współpraca z wiodącymi bankami pozwoliła przygotować specjalną ofertę dla naszych Klientów.

Od 2004 roku działaliśmy jako firma doradztwa finansowego, a od września 2014 postanowiliśmy rozszerzyć spektrum działalności o rynek nieruchomości, z którym mamy doświadczenie od 2004 roku.

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2021 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe”, a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się, wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Biura Sprzedaży (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Live Planning Anna Walczuk z siedzibą w Kopernika 45 05-091 Ząbki.