Nowe mieszkania Ząbki
czekam
Logo FacebookDEWELOPERZY

Firmy współpracujące z naszym biurem zostały sprawdzone pod względem rzetelności, poprawności dokumentacji oraz aspektów prawnych. Każdy z deweloperów jest pod stałą kontrolą i nadzorem z naszej strony, a wszystkie nieruchomości są sprawdzane od chwili uzyskania pozwolenia na budowę, aż do zakończenia inwestycji. Kupując nieruchomość w naszym biurze mają Państwo pewność, że będzie ona służyć przez długie lata.


BANKI

Współpracujemy z większością wiodących banków na polskim rynku. Świadczymy bezpłatną pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej dopasowanej do precyzyjnych potrzeb i wymagań Klienta. Każda oferta bankowa jest wybierana spośród kilku (a czasami nawet kilkunastu) konkurencyjnych propozycji. Klienci są pod naszą opieką przez cały okres ubiegania się o kredyt hipoteczny, od momentu wyliczenia zdolności kredytowej, poprzez wyszukanie mieszkania, aż do momentu złożenia wniosku o kredyt i podpisania umowy kredytowej.


WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy deweloperów działających na terenie powiatu wołomińskiego i okolic. Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji - sprzedażą nieruchomości, prowadzeniem rachunków powierniczych oraz zapewniamy pomoc przyszłym Klientom przy składaniu wniosków kredytowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości.BIURO SPRZEDAŻY
ul. Powstańców 33 lok. U14
05-091 Ząbki
tel. 604 771 746
Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego
Wizualizacje oraz modele przedstawione na stronie internetowej, mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i zagospodarowania terenu.

Copyright © 2014-2021 biurosprzedazy.com.pl | Powered by Yancoon Lagoon
Zamów rozmowę za darmo
+48 
7
8
9
4
5
6
1
2
3
+
0
«

Szanowny Kliencie, kiedy do Ciebie dzwonimy, to „przetwarzamy Twoje dane osobowe”, a kiedy opowiadamy Ci o naszych mieszkaniach, to „przedstawiamy Ci informację handlową”. Jeśli to rozumiesz i zgadzasz się, wyraź poniższą zgodę.

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez telefon od Biura Sprzedaży (...) w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Live Planning Anna Walczuk z siedzibą w Kopernika 45 05-091 Ząbki.